Ogród przyjazny dla najmłodszych

Jednym ze sposobów na stworzenie ogrodu przyjaznego dzieciom jest unikanie niebezpiecznych roślin i dodanie odpowiednich elementów. Dobrymi roślinami okrywowymi są koniczyna, tymianek, nagietek lub inne nisko rosnące odmiany róż i fiołków. Świetnym pomysłem na zapewnienie większej prywatności jest ogrodzenie terenu tyczkami bambusowymi zamiast drzewami, które mogą być zbyt wysokie i blokować dostęp światła, jeśli są wyższe .

Dziecięcy raj

Ogród może być dla dzieci przyjemnym i bezpiecznym miejscem do zabawy. Stwórz ogród przyjazny dzieciom, biorąc pod uwagę różne elementy i aspekty ogrodnictwa. Zbierz materiały. Możesz stworzyć grządkę o szerokości co najmniej 3 cm i długości co najmniej 4 cm, jeśli używasz nasion, lub głęboką na 10 cm (lub więcej). Upewnij się, że na podwórku nie ma roślin trujących, ponieważ dzieci najprawdopodobniej będą je wkładać do ust! Zastanów się, jakie rodzaje kwiatów przyciągają pszczoły i motyle? Czy chcesz, aby w pobliżu mieszkały także wiewiórki? To idealne sposób na edukację dzieci i relaks dla całej rodziny!

Wygoda i bezpieczeństwo

Aby dziecięce meble ogrodowe były bezpieczne, powinny zostać przetestowane przez instytucję certyfikującą. Produkt nie może stwarzać ryzyka obrażeń w postaci uduszenia i uwięzienia Mogą być też wykonane z odpornego technorattanu, które nie gnije pod wpływem czynników atmosferycznych. Na tarasie może znajdować się stół piknikowy z ławkami, przy których dzieci będą mogły usiąść, a nawet parasol nad ich głowami, gdy będą chciały bawić się na zewnątrz w słoneczne dni! Istnieje wiele różnych rodzajów mebli, które zachwycą wasze dzieci i chętnie będą korzystały z nich podczas zabawy na świeżym powietrzu! W meblach zewnętrznych chodzi o to, aby przestrzeń na zewnątrz była wygodna i relaksująca, ale również bezpieczna. Meble technorattanowe to doskonałe rozwiązani, są wykonane w jasnych kolorach i zabawnych kształtach, aby zadowolić każde dziecko, niezależnie od wieku. Obok tych elementów znajduje się również wiele miejsc, w których dzieci mogą grać w gry lub po prostu biegać bez obaw, że zranią się o ostre kamienie lub zardzewiałe metalowe krzesła, jak wielu dorosłych!

 

O mnie